Dzisiaj jest Światowy Dzień Dziewic!

Dzisiaj jest Światowy Dzień Dziewic!

Źródło zdjęcia: demotywatory.pl

Dzisiaj 9 grudnia jest Światowy Dzień Dziewic. Niektóre z nas obchodzą to święto czystości. W dzisiejszych czasach większość ludzi uważa jednak, że czystość przedmałżeńska jest zwyczajnie przereklamowana. Wręcz to powód do wstydu i należy jak najszybciej pozbyć się tego problemu. Współcześni ludzie wytykają te, które z decyzją o współżyciu seksualnym odwlekają w czasie.  Uświadamiają nas o tym na każdym kroku – młode nastolatki poszukują w sieci Internetowej odpowiedzi na nurtujące ich pytania, jak najszybciej stać się dojrzałą kobietą, a słowo „dziewica” przybiera znaczenie największej obelgi, którą możemy wystosować w kierunku młodej dziewczyny.

Dlatego należy doceniać te, które nie uległy seksualnej presji zewnętrznego świata wciąż zachowując czystość. Dziś jest ich święto. Chociaż jest to święto nieoficjalne i niewymieniane w żadnym kalendarzu, to 9 grudnia na całym świecie obchodzony jest jako dzień kobiecej niewinności.

Znakiem rozpoznawczym jest biały lub różowy element umieszczony dzisiaj we włosach. Jeśli nie wstydzisz się wyznać całemu światu, że jesteś dziewicą - weźmiesz udział w tym święcie. Jeśli jednak jeszcze nie jesteś przekonana, to po prostu zachowaj dla siebie tę słodką tajemnicę...

Piątek, 9 grudnia 2016

Ocena artykułu:

Ilość ocen: 1, średnia 5.

Zaloguj się, aby ocenić.

Napisz pierwszy komentarz!

  • Wygraj bon jaTM o wartości 100 zł!

    Co miesiąc losowanie kolejnej nagrody. Zapoznaj się z warunkami!

  • Baw się i pisz, co myślisz!

    Komentarze pomagają nam tworzyć bardziej interesujące treści. Dzięki nim wiemy, na co mamy zwrócić większą uwagę.

Napisz komentarz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum jaTM!

Mogą Cię zainteresować

Dzisiaj jest Światowy Dzień Orgazmu!

Zdawaliście sobie sprawę, że istnieje taki dzień jak dzisiaj 21 grudnia Światowy Dzień Orgazmu. Dzięki nam możecie się o tym dowiedzieć. Sprawdź jakie seks ciekawostki przygotowaliśmy dla Was z tej okazji.

Chorwacka plaża

Chorwacja to magiczne miejsce, pełne pięknych i dzikich plaż. Krystaliczne morze, dziewicza przyroda wspaniałe krajobrazy i bałkański klimat! Właśnie tu może spotkać Cię wiele niezwykłych i zarazem tajemniczych zdarzeń. Pozwól, że opowiemy Ci jedno z nich.