Międzynarodowy Dzień Seksu!

Międzynarodowy Dzień Seksu!

Źródło zdjęcia: demotywatory.pl

W dniu 7 czerwca Międzynarodowy Dzień Seksu zatwierdzony został w 2003 r. przez Radę Tradycji UE. Poważna instytucja, która zdaje sobie sprawę, że bez seksu nie ma ludzi, a tym samym tradycji i niski przyrost naturalny w wielu krajach europejskich - starzejemy się? Tak społeczeństwo starzeje się, a zwłaszcza w krajach europejskich. Za kilkanaście lat  ludzie z tych  obszarów doświadczą tego problemu. W związku ze stale rosnącą średnią długością życia i niskim przyrostem naturalnym, będziemy mieli emerytów i nie będzie na wypłacanie emerytur. Ale dość gadania o przyszłości! Czas pomyśleć o dniu dzisiejszym, wyjątkowym związanym ze zdrowiem, młodością i seksem! Kiedy przyjemność płynąca z seksu przestała być tematem tabu, a nagość i pożądanie są wszechobecne, dostępne dla ludzi. A do tego dostępna antykoncepcja i zwiększająca się świadomość ludzi, która wyraźnie wie co to seks, że nie zawsze kończy się poczęciem nowego życia, ale jest jego źródłem. Ludzie czerpiący dużo przyjemności z seksu mają, wydolność i kondycję fizyczną, jak i umysłową. Są piękni i młodzi, wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Wszyscy wiemy, że istnieje Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca. Niewielu z nas wie, że istnieje Dzień Seksu, bez którego inne święta nie istniałyby. Taki dzień 7 czerwca obchodzony na całym świecie, poświęcony seksie jest jak najbardziej wskazany.

Międzynarodowy Dzień Seksu to szczególny dzień bez rozmów o „bólu głowy”, impotencji, spadku libido, oziębłości, czy rozładowaniu nerwów i utrudniające zbliżenia: stres, cukrzyca itp.

Teraz przedstawie Wam kilka ciekawostek dotyczących seksu, które być może przekonają Was, dlaczego warto to robić!

 1. Patrząc na statystyki, codziennie na świecie odbywa się ok. 120 milionów stosunków płciowych, w tym samym czasie dochodzi do 350 tys. porodów.
 2. Z badań psychologów z Ohio State wynika, kobiety myślą o seksie średnio 18,6 raza na dzień, czyli co ok. 51 minut (zakładając osiem godzin przerwy na sen). W przypadku mężczyzn to 34,2 raza dziennie (czyli co 28 minut). W eksperymencie przeprowadzonym na 300 osobach, którym rozdano ręczne liczniki. Okazało się, że kobieta - rekordzistka myślała o seksie 140 razy na dzień, czyli raz na 7 minut.
 3. Podczas seksu spalamy, tyle samo kalorii, co podczas biegu na 8 km. Kto z was potrafiłby przebiec 8 km. w ciągu 30 sekund?
 4. W artykule pani Anastazji Olszar dotyczącym zalety treningu cardio, opisuje różne metody ćwiczeń spalania kalorii, jedną z nich jest seks. Należy go uprawiać przez 30 minut, co najmniej 3 razy w tygodniu z 1-dniową przerwą na regeneracje. Z czasem zwiększyć czas do 60 minut. Spalanie kalorii są sprawą indywidualną każdego człowieka. Możemy wyróżnić  różne metody aktywnych ćwiczeń cardio, które poprawiają krążenie krwi - pracę serca i powodują szybkie uwalnianie się endorfin, dzięki nim jesteśmy szczęśliwi. Podczas 30 minutowego seksu spalamy kalorie: kobiety 70 kalorii, a mężczyźni 110 kalorii.
 5. Jeśli chcesz w trakcie stosunku spalić jak najwięcej kalorii, to rób to w pozycji „odwrócony jeździec”.
 6. Uprawiając seks średnio 3 razy w tygodniu pozwala spalić rocznie około 40 tysięcy kilokalorii.
 7. Ile kalorii możemy spalić podczas seksu: rozpinanie biustonosza (ustami 87 kalorii, jedną ręką 18 kalorii, obiema rękami 8 kalorii), striptiz przez 10 minut 67 kalorii, całowanie przez 10 minut 120 - 350 kalorii, masturbacja 100 - 150 kalorii, seks w pozycji misjonarza przez 10 minut 250 kalorii, seks oralny przez 15 minut 30 kalorii.
 8. Seks jest jak matematyka: dodaj łóżko, odejmij ubranie, podziel nogi... i módl się żeby nie wykonać mnożenia.
 9. Zaledwie co 3 kobieta kupuje seksowną bieliznę.
 10. Przeciętna kobieta posiada 11 par biustonoszy i 22 pary majtek.
 11. Ludzie posiadają tendencje do wybierania partnerów, których ciało ma podobny odsetek tłuszczu, co ich własne.
 12. Największa orgia w historii odbyła się w 1974 r. na koncercie rockowym w LA, gdzie 262 pary uprawiały seks.
 13. W ciągu ostatniego roku, co 3 kobieta marzyła o lepszym seksie.
 14. Około 60% kobiet fantazjuje o seksie z nieznajomym, lub dwoma.
 15. 1 na 4 mężczyzn podjęło próbę samodzielnego zaspokojenia się oralnie.
 16. Najpopularniejszym miejscem na uprawianie seksu jest sypialnia. Na drugim miejscu jest samochód.
 17. Mężczyźni mają około 9 erekcji podczas snu, bez względu na to o czym śnią.
 18. Około 89% osób fantazjuje podczas masturbacji.
 19. Amerykanie uprawiają seks najczęściej 132 razy w roku.
 20. Mężczyzna w ciągu całego życia ma około 7200 wytrysków, zaś za 2000 z nich jest sam odpowiedzialny.
 21. Liczba 7200 wytrysków daje około 53 litry spermy. Natomiast średnia prędkość wytrysku wynosi 45 km/h, a przy każdym uwalniane jest około 1 łyżeczkę spermy, czyli od 200 do nawet 500 milionów plemników.
 22. Na grupie 2000 osób przeprowadzono ankietę odnośnie ulubionej pozycji seksualnej. Ogólnie najpopularniejszą pozycją seksualną jest „na pieska”. Takie ustawienie pozwala na głębszą penetrację, co ułatwia odszukanie i stymulację punktu G. Na drugim miejscu znalazła się pozycja klasyczna „misjonarz”, a na trzecim „jeździec”.  Polacy najbardziej lubią uprawiać seks na „łyżeczkę”. Z podziałem na poszczególne płci wynika, że nie różnimy się od siebie tak bardzo. Zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn ulubiona jest pozycja „na pieska”. Później preferencje trochę się zmieniają. Na drugim miejscu kobiety lubią pozycje klasyczną na „misjonarza”, a mężczyźni na „jeźdźca”. Zaś na trzecim miejscu kobiety lubią pozycje na „jeźdźca, a mężczyźni na „misjonarza”. Jak się przedstawiają wyniki ulubionej pozycji seksualnej w poszczególnych krajach na świecie. Polska wyróżnia się na tle innych krajów. Preferujemy pozycje na „łyżeczkę”. Pozycja na „pieska” jest popularna w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Rumunii, Hiszpanii. Pozycja na „jeźdźca” cieszy się uznaniem we Włoszech, Portugalii, Belgii. I pozycja „z nogami w górze” jest ulubiona dla Portugalii i Węgier.

A wy jaką pozycje lubicie najbardziej? A może stosujecie dodatkowe akcesoria erotyczne dla urozmaicenia nudy w sypialni? Wiem jedno seks odgrywa ważną role w naszym życiu. Seks to zdrowie pod względem fizycznym i umysłowym. Seks wpływa na wiele czynników wewnętrznych i zewnętrznych np: na nastrój, kondycje fizyczną, wygląd itp. Seks towarzyszy nam na co dzień, albo w formie myśli lub na żywo uprawiany z partnerem. Panowie i Panie do dzieła! Wieczór czeka na Was!

Najlepszym prezentem z okazji Dnia Seksu byłoby wcielenie tych myśli w czyny - akty seksualne, niczym z porno!

Środa, 7 czerwca 2017

Ocena artykułu:

Ilość ocen: 2, średnia 5.

Zaloguj się, aby ocenić.

Napisz pierwszy komentarz!

 • Wygraj bon jaTM o wartości 100 zł!

  Co miesiąc losowanie kolejnej nagrody. Zapoznaj się z warunkami!

 • Baw się i pisz, co myślisz!

  Komentarze pomagają nam tworzyć bardziej interesujące treści. Dzięki nim wiemy, na co mamy zwrócić większą uwagę.

Napisz komentarz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum jaTM!

Mogą Cię zainteresować

Światowy Dzień Jazdy Nago Na Rowerze!

Światowy Dzień Jazdy Nago Na Rowerze obchodzony i zwany za granicą jako World Naked Bike Ride, to nietypowe święto obchodzone 10 czerwca 2017. W kalendarzu świąt nietypowych jest w czołówce tych najbardziej kontrowersyjnych. O co w nim chodzi? Jakie jest jego przesłanie? Odważysz się je celebrować jak należy?

Prezenty zmysłowe na święta dla Niej, dla Niego, dla Was

Poszukiwanie prezentu pod choinkę dla osoby bliskiej Twojemu sercu to przyjemność i świetna zabawa. Powinien być unikatowy, dany z miłości, oraz odnosić się do zimowo-świątecznego nastroju. A najważniejszą kwestią jest jego dopasowanie do upodobań osoby obdarowywanej. U Nas znajdziesz propozycje zmysłowych prezentów: dla Niej, dla Niego, dla Was. Sprawdź!