E-stim Plunging Pete Corona Strap

Pętla do elektrostymulacji z sondą do cewki moczowej na penisa
Brak towaru.0
0
0
Kategoria
Producent
Linia
• Bez ftalanów • Elektrostymulacja • Stymulacja
Forma Pętla
Materiał Silikon medyczny
Kolor Czarny

E-Stim Plunging Pete Corona Strap to pętla do elektrostymulacji z sondą do cewki moczowej na penisa. Zaciska się stanowczo wokół główki penisa i transmituje tam bodźce niskiego napięcia.          

Sonda do cewki pokryta jest złotem 25K, otoczona dwiema złotymi kulkami. Dzięki temu pobudza w środku, oraz boki główki członka. Średnica sondy do cewki wynosi 4mm, co bez problemu pozwala na wsunięcie jej nawet osobom, które nie robiły tego wcześniej.Długość to 35mm, więc sięga tylko główki i nie posuwa się dalej.

Wokół kulek i sondy stymulacja będzie odczuwana szczególnie intensywnie, dzięki przewodzącym właściwościom złota i koncentracji bodźców. Złote elementy można przesuwać, by lepiej dostosować stymulację do własnych preferencji.

Długość obu pętli jest regulowana, by całość dokładnie dopasować do anatomii. Silikonowy materiał jest higieniczny i pozwala na łatwe utrzymanie w czystości.

Zanim produkt trafi do sprzedaży każda sztuka jest starannie i ręcznie sprawdzana a następnie pakowana w ładne metalowe pudełeczko, w którym znajdziemy też, elektrodą podłączeniową do urządzeń zasilających Mystim. Są dwie do wyboru, które można nabyć w naszym sklepie: E-stim Unit Tension Lover lub E-stim Unit Pure Vibes

Inne nazwy produktu

  • Klatka erekcyjna Mystim Plunging Pete
  • Mystim Klatka erekcyjna Mystim Plunging Pete
  • Mystim - Plunging Pete

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.