Petits Joujoux Candle A Trip To London

Świeca do masażu 190g
Cena jaTM 110 zł
Dostępny. Wysyłka w przeciągu 2 - 4 dni .
szt.
0
0
0
Kategoria
Producent
Linia
Forma Świeca
• Do masażu
Masa 190 g

Luksusowe Petits Joujoux świeca do masażu to podróż dla zmysłów. Zapach inspirowany uroczym miejscem z wybranego zakątka z całego świata. Świeca inspirowana  wycieczką:

  • do Londynu otaczano męskim, świeżym i elektryzującym zapachem rabarbaru, ambry i czarnej porzeczki.

Ta pachnąca świeca po zapaleniu, w ciągu 20 minut  zmienia się w ciepły olejek do masażu wzbogacony w wysokiej jakości składniki kosmetyczne, takie jak olej z jojoba i masło shea. Zapewnia skórze odżywczą pielęgnacje. Petits Joujoux świeca do masażu wykonana jest ze  naturalnych składników, bez sztucznych barwników i konserwantów. Świeca znajduje się w eleganckim porcelanowym naczyniu z wyprofilowanym dzióbkiem, który ułatwia wylewnie olejku do masażu na ciało. Idealnie nadaje się na rozpoczęcie gry wstępnej i jako prezent. Świeca pali się przez 50 godzin. Kosmetyk produkcji niemieckiej.

Inne nazwy produktu

  • Petits Joujoux Fine Massage Candles - A trip to London (duża)

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.