Petits Joujoux Candle A Trip To The Orient

Świeca do masażu 190g
Brak towaru.0
0
0
Kategoria
Producent
Linia
Forma Świeca
• Do masażu
Masa 190 g

Luksusowa Petits Joujoux świeca do masażu to podróż dla zmysłów. Zapach inspirowany uroczym miejscem z wybranego zakątka z całego świata. Świeca inspirowana wycieczką:

  • na Wschód ma niezwykły zapach granatu i białego pieprzu, jest owocowy i pikantny jednocześnie.

Ta pachnąca świeca po zapaleniu, w ciągu 20 minut  zmienia się w ciepły olejek do masażu wzbogacony w wysokiej jakości składniki kosmetyczne, takie jak olej z jojoba i masło shea. Zapewnia skórze odżywczą pielęgnacje. Petits Joujoux świeca do masażu wykonana jest z naturalnych składników, bez sztucznych barwników i konserwantów. Świeca znajduje się w eleganckim porcelanowym naczyniu z wyprofilowanym dzióbkiem, który ułatwia wylewnie olejku do masażu na ciało. Idealnie nadaje się na rozpoczęcie gry wstępnej i jako prezent. Świeca pali się przez 50 godzin. Kosmetyk produkcji niemieckiej.

Inne nazwy produktu

  • Petits Joujoux Candle Orient 190g
  • MASSAGE CANDLE ORIENT 190 GRAM
  • Petits Joujoux Fine Massage Candles - A trip to the Orient (duża)

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.